LT     EN
Copyright © "Diforma". Verslo g. 7, Kumpių k., Domeikavos sen., LT-54311 Kauno r.
Tel./faksas: (+370 37) 31 25 69, 45 25 06, 76 21 78; el. paštas: info@diforma.lt
 
Kietųjų baldų gamyba

................. ....................

     Gaminame kietuosius baldus laminuotos plokštės Kaune, kurie projektuojami pagal klientų pageidavimus ir poreikius. Priimame individualius nestandartinių baldų užsakymus. Pas mus gaminami: virtuvės baldai, biuro baldai, miegamojo baldai, jaunuolio baldai, svetainės baldai, spintos, lovos, lentynos, stalai, prieškambario baldai, medicinos baldai, komodos, drabužinės, vonios baldai...

VIRTUVĖS baldai

     Moteriai virtuvė – kaip graži suknelė. Su ja turi jaustis patogiai. Ji turi derėti prie charakterio, tikti. Juk ne ilgai džiaugsitės virtuve, jeigu ji bus negraži. O dar jeigu ji yra tavo svetainės dalis.
     Virtuvių išdėstymas visada gana panašus. Todėl patrauklią virtuvę turėsite tik tada, jeigu suderinsite įdomias medžiagas ir apdailas.
     Virtuvė mažai ko verta, jeigu neteisingi darbų stautai, per mažai vietos laikymui ar sunkiai darinėjasi spintelių durelės. Pirmiausia apgalvokite praktinę pusę. Tik po to spręskite dėl medžiagų ir spalvų.
     Praktiškoje virtuvėje tereikia ženkti vos kelis žingsnius, kad paruoštumėte produktus, pagamintumėte patiekalus ir netgi išpautumėte indus. Viskas turi būti savo vietose. Platūs ir daug prikrauti stalčiai lengvai darinėjasi. Jie atsidaro vienu prisilietimu, švelniai ir tolygiai slysta uždarant.
     Mūsų dizainerės viską gerai apgalvos. Virtuvę suprojektuos atsižvelgiant į būdingus darbų srautus. Viskas kas reikalinga tam tikram darbui bus po ranka: keptuvės prie viryklės, peiliai prie darbinio paviršiaus, o kempinėlės prie kriauklės...

     Darbų srautas

     Atsižvelkite į savo įpročius
     Papasakokite virtuvės projektuotojui apie savo maisto gaminimo įpročius. Tada jis arba ji galės pritaikyti virtuvę jūsų reikmėms.
     Užtikrinkite lengvą prieigą savo virtuvėje. Naudokite stalčius vietoj durelių, kurie leis lengviau pasiekti spintelių vidų. Pilno ištraukimo stalčiai užtikrins lengvą prieigą ir puikų juose esančio turinio matomumą, vidinės pertvaros padės palaikyti tvarką stalčiuose.

     Pakankama redvė pasidėjimui
     Maistą laikykite centre. Viską sudėkite taip, kad būtų lengva pasiekti.
     Įsitikinkite, kad atstumai nedideli ir turite lengvą prieigą.
     Valgomojo reikmenys vienoje vietoje
     Lėkštes, peilius ir šakutes bei stiklines laikykite kartu. Taip greičiau padengsite stalą. O jeigu jūsų indaplovė arti, jūs greitai išimsite švarius indus.

     Gražu ir švaru
     Higiena yra svarbi plaunant indus, valant paviršius ir išmetant šiukšles. Viskas turi būti tvarkinga ir lengvai prieinama po kriaukle.

     Viskas po ranka
     Idealu, kai darbinis paviršius yra tarp kriauklės ir viryklės, kad jums nereikėtų toli vaikščioti nuo orkaitės prie plautuvės ar šiukšlinės. O iš čia lengvai pasieksite peilius, pjaustymo lenteles ir prieskonius.

     Arti viryklės
     Jeigu įmanoma, puodus, keptuves ir kitus maisto gaminimo reikmenis laikykite kuo arčiau viryklės.

     Įgudusiems kepėjams
     Mėgstantiems kepti reikia vietos ingridientams ir įvairioms kepimo formoms bei prietaisams. Praktiškas kepėjas visus kepimui reikalingus reikmenis laiko vienoje vietoje ir po ranka.

     Optimalūs darbų srautai yra galimi kiekvienoje virtuvėje
     Virtuvę galima suskirstyti į zonas pagal užduotis. Tai sutrumpina atstumus virtuvėje ir kiekvienas daiktas atsiduria jam skirtoje vietoje.

     Ergonomiški lygiai
Išrūšiuokite numatomus virtuvėje laikyti daiktus ir produktus į nuolat, dažnai ir retai naudojamus. Jeigu viską sudėliosite tinkamame lygyje, jums nereikės dažnai lankstytis ir persitempti.
atgal